Jdi na obsah Jdi na menu
 


Byl jsem na dovolený!

13. 2. 2008

Minulý týden jsme byli na dlouho pryč. Jeli jsme skoro celý den, až jsme nakonec dojeli bůhví kam, prý na Slovensko. Nevim, kde to teda bylo, každopádně to tam bylo ucházející. Ale ta cesta teda... byl jsem z toho soustředění na řízení tak znavený, že jsem pak už zbytek dne prospal, ani míček mě nemohl nadchnout.

Bydleli jsme v takový moc hezký chaloupce, byla dřevěná a měla modrý okna - takovou bych si taky jednou chtěl pořídit. Nejlepší na tom bylo, že hned vedle za plotem hlídal takový hloupatý vlčák - pořád nesmyslně běhal okolo plotu sem a tam a štěkal jak šílenec, no prostě bambula. Ale řekl jsem si, že ho to asi baví, tak jsem mu nechtěl kazit srandu a běhal okolo plotu s ním. Jojo, až tak jsem klesl.

No ale hlavní na celém tom všem bylo, že přes den jsme pořád někde byli. První den jsme si řekli, že půjdeme na vysokou horu. Jenže to jsme nečekali, že tam bude tóóólik sněhu. Teda mě to ani tak nevadilo, páč já ho mám moc rád, ale Malá začala stávkovat, když se jím musela brodit po kolena, takže jsme to potom vzdali a šli zas dolu. Ale dobrý bylo, že jsme šli nahoru skoro tři hodiny a ještě nedošli ani do sedla a přitom v mapě bylo napsaný, že do sedla se jde hodinu a půl, sám jsem to na vlastní oči viděl. No holt ono tím sněhem to trochu času zabere :-)

Ostatní dny jsme strávili dalším prozkoumáváním okolí a byla to velká švanda, hlavně když jsem mohl skákat do sněhu a honit sněhový koule. Na konci týdne jsem ale pochopil, proč se mě Malá s Velkým snaží přes den tak utahat. Každý večer totiž někam odešli a nechali mě v tý chaloupce klidně samotnýho. Dalo mi spousta práce to tam uhlídat, starosti a tak, a oni se přitom potom vrátili rozjuchaný a v nejlepší náladě. Jako bych jim ani nechyběl! Pochopil jsem, že chodí někam do "teplých bazénů" a pak vždycky někam do hospod. No prostě si užívali beze mě a pak dělali jako že nic. Mají to u mě jako ve spořitelně.

No ale kromě téhle nepravosti to bylo hezký dobrodrůžo, takže doufám, že se brzy bude něco podobného opakovat. To si ale budu muset s sebou zabali svého kámoše medvěda, co mám doma, abychom na to hlídání chatky byli aspoň dva, když to ty zrádci berou na lehkou váhu!

 

Náhledy fotografií ze složky Byl jsem na dovolené!

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

No nazdar Ire!

(FIDO, 24. 2. 2008 22:58)

Čoveče, nějak poslední dobou vůbec nestíhám sem psát nové info, mám frmol, no co Ti budu povídat... Musim Ti teda říct, že už jsi kusan. Ale chlap budeš, až začneš vážit jako já - 37 kilo živý váhy!!!

Jak se máš fido?

(Iron, 22. 2. 2008 20:42)

Ahoj fido, tak co je nového? Já mám 21 kilo! a kolik máš ty ? :-) tak ahoj