Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turistično

26. 4. 2008

Dnes jsme s Malou plánovali jít na koníky (jsme tam poslední dobou nějak často, ale komu by to vadilo, když to tam tak krásně voní!), protože Velký zase nebyl doma a to vždycky znamená volný program. Jenže pak Malá s někým mluvila do toho malýho přístroje, co mě ho nenechá ožužlat a pak řekla: "Dneska vyrážíme na výšlap!" Tak jo, jsem pro, odpověděl jsem.

Jen jsem skouknul, jestli na mě při balení batůžku nezapomněla, a vyrazili jsme. Trochu mě zmátlo, že jsme nejeli mým autem, ale vem to čert. Vlezli jsme do auta nějakému mlaďochovi, prý kamarád, jak mě Malá představila, ale důležitější bylo, že tam na mě taky čekal kamarád - velký, chlupatý a moc milý. Paráda, to bude den!

No nebudu to protahovat. Vyšlápli jsme si nejdřív docela slušný kopeček (my dva jsme ty zbylé dva museli pořád popohánět) a pak už zbytek zas jen dolů. Detaily vynechám, ale co mě teda nadchlo, bylo to, že ten chlupáč se se mnou chtěl honit o šišku! To už se mi dlouho nepoštěstilo, byl jsem v ráji! Zkrátka a dobře, musel jsem Malou pochválit, protože takhle užitečně strávený den, tomu řikám sen :-)

Ehm... a proč to celé píšu? Protože původně tady měly být místo slov fotky, jenomže to by Malá musela mít nabité baterky..... 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Srazy Pejsku - www.PsiLaska.cz

(Marian, 26. 8. 2009 17:09)

Ahoj, Váš pejsánek má moc krásné stránky. Rád bych Vás pozval do Království Pejskařů na http://www.PsiLaska.cz , kde si ve velkém organizujeme psí srazy. Určitě tam poznáte spoustu nových kamarádu :-) A nejen psích :-)