Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čtyřnozí nepsi

24. 2. 2008

Víte Vy vlastně, že jsem v podstatě jezdecký pes? Jezdím s mojí Malou do starého mlýna, kam ona chodí za velkým zvířetem - koněm. Nejdřív jsem si o něm myslel, že je to přerostlý kolega, ale když se se mnou nechtěl oblizovat a kousat si hlavy, byl jsem se na něj přeptat a vysvětlili mi, že ten si se mnou ocas honit nebude. No ale neva, naštěstí tam má paní domácí kromě třech takových koní ještě jednoho kolegu a s tím už je lepší řeč.

A jezdecký jsem teda proto (abych dokončil svou myšlenku), protože na tom koni Malá taky může sedět a jezdit a to je pak mnohem rychlejší, než já. A když se ty dva snažim dohonit a zastavit tím, že si před ně stoupnu, tak na mě nevím proč začne křičet, ať  koukám mazat, ale šupem!! Tak to je tak jediná nepravost, která se mi tam nelíbí, ale věřím, že když budu vytrvalý, Malá pochopí, že to s ní myslím dobře, když nechci, aby mi utíkali! Ale jinak je to tam moc príma, mám hroznou radost z těch voňavých koblížků, co se tam jen tak válí na zemi, to bych zavedl i u nás doma. Bohužel mám takový pocit, že s tím návrhem asi neuspěju....

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jezdecký pes

(Iron Maiden, 26. 2. 2008 9:47)

Tak malá už jezdí tak, že jí nemůžeš dohonit jo? tak to jí vyřiď, že jí teda gratuluju :-) Koblížky taky znám a mám s nima úplně ten stejnej problém. Moji dospěláci vůči nim maj předsudky. Tak nevim. My se pokoušíme přihlásit na svičák, ale moc nám to nejde. Představ si, chodí tam i tvoje dvojče! no fakt, je úplně stejnej jako ty - ale já mám radši tebe, neboj :-)