Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čumendo na výstavě

25. 3. 2008

To je teda nářez, já jsem tady tak dlouho nebyl? Není možná, to to letí.... No, tak asi Vám nebudu vyprávět všechno, co se za ty dny událo, to by bylo na dlouho. Ale v živé paměti mám ještě sobotní výlet do Prahy. Už dlouho jsem Malé říkal, že pokud mám se mnou počítá na výstavě u nás v Budějovicích, tak ať mě nejdřív kouká vzít někam  na čumendu, abych viděl, jak to tam tak chodí. Vyjímečně na mě dala, tak jsme v sobotu všichni tři vyrazili do Prahy. Až cestou jsem se dozvěděl, že Ir je zase o krok napřed a už se tam bude vystavovat. Ale pochopil jsem, že mu asi nebudeme moct udělat pořádný fanclub, protože Malá do telefonu říkala, že nestíháme, nebo co, tak to tam musel chudál malej zvládnout sám. Já nevim, jako bych je ráno dostatečně s předstihem netahal z postele, lenochy!

No, čili ten hlavní bod celého dne jsme propásli, ale aspoň jsme se dozvěděli, že Ir dopadl dobře, jen prý kdyby ta panička byla trochu zkušenější, mohl dopadnout ještě líp :-) Takže pak už jsme okouněli jen na cizí. Když jsem tak viděl svoje sourasovce, začal jsem mít pochyby, jestli se o mě ty Moji starají dostatečně. Všichni byli takoví hlaďounký a narovnaný... a když jsem se se ohlídl na vlastní záda, viděl jsem chomáče a kudrliny jak blázen. Tak jsem se celý den snažil tvářit vyčítavě a doufal jsem, že jim to dojde, že mě takhle zanedbali!!! Ten vyčítavý pohled jsem ztratil jen v okamžiku, když mě a další hafany včetně Ira pustili na letiště. To bylo čóro! Ještě v noci se mi o tom zdálo.

Pak jsem zas musel nasadit ty výčitky a ejhle - ono to zabralo. Malá šla k nějakému stánku a vrátila se s kovovým inštrumentem, prý nějaký hrabičky. Bude se o mě starat a pořádně česat! Už bylo na čase.

No a pak, jelikož byla docela kláda a Ir vydrží prd, tak jsme se pomalu vydali domu. Ještě jsem tak dlouho očichával uzený ouška, až mi jich pár koupili a pak už jsem spokojen souhlasil s odjezdem.

Krááásný den!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář