Jdi na obsah Jdi na menu
 


V V V

12. 5. 2008

No jako bych to neříkal. Ta moje zanedbaná příprava a péče se už musela projevit!

O víkendu jsme se zase byli vystavovat. Konkrétně teda já se vystavoval. Bylo by to úplně komfortní, protože jsme ani nemuseli nikam jezdit, vzhledem k tomu, že se to konalo v mém revíru u nás na Hluboké. Bylo by, kdybych o tom věděl dopředu. Ale jelikož jsem OPĚT nebyl informován, že se něco takového bude dít, ráno jsem se nestačil divit, když na MOJÍ louce, kterou mám poctivě označenou, pobíhaly mraky cizinců a normálně mi to všechno přečůrávali!!! Až pak mi Malá milostivě sdělila, cože to je za sebranku a proč tam je. Prý retrívří výstava. No to je teda fór. Oni si mě troufnou šoupnout na výstavu, když moc dobře ví, jak na tom teď jsem! Na protest totiž nejím nové granule, co mi nechutnají, a tak hubnu a hubnu a strádám....

A tak jsem si řekl, že se na to taky můžu vyprdnout. Minule jsem se snažil zachránit si čest, ale takhle by to pořád nešlo. Do kruhu jsem sice nastoupil a taky jsem běhal, když se běhat mělo a pak zas stál, když si mě prohlíželi, ale to jen kvůli tý dobrůtce, co Malá žmoulala v ruce. Jinak mi to bylo šumák. Tím pádem jsem neoslnil svou sílou osobnosti a inteligentním bystrým pohledem, který používám v případech nouze, a podle toho jsme taky dopadli.

No zkrátka a dobře jsem se extra nelíbil. První den jsem sice dostal "V", ale ani jsem se neumístil do čtvrtýho místa. No a v neděli jsem se zdál moc hubený (jako bych to taky neříkal!) a vyfasoval jsem dokonce jen "VD". Sice mi pověsili na krk medaili, ale to jen proto, že nás tam bylo tak málo, že jsem na ní dosáhl i s VD, což je ..... nevídané.

No, čili to byl v souhrnu náš víkendový veleúspěch :-) Doufám, že si tohle Malá přečte a vezme si z toho poučení, že se sluší a patří mě na takovéhle akce psychicky i fyzicky připravovat. Nebo příště budu stávkovat ještě víc!

PS: Ovšem jinak to byla paráda, zvláště tedy potom, co nás všechny vypustili do vody a my se předháněli o nejlepší úlovek! A taky jsem po dlouhé době viděl mamču, jenže o mě evidentně neměla už zájem - prý se jí za chvíli narodí další bráchové a ségry, takže já už jsem minulost.... :-( To je svět!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

to neva

(Iron Maiden, 16. 5. 2008 16:50)

když k těm medajlím nedávaj věnce buřtů, tak kdo by se honil. nenech se zblbnout!