Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nesem Vám noviny

8. 6. 2008

Teda, jak je venku čím dál hezčí počasí, tak nějak zanedbávám svou psací povinnost! To víte, sluníčko a koupačka, to je žrout času.No nicméně tedy alespoň ve zkratce události uplynulých dní.

Tak za prvé - pořád, nebo spíš stále častěji chodíme k těm velkým zvířatům, ke koním. Teď navíc Malá jezdí na nějaký nový kobylce, kterou ještě neznám (a je to fešanda!), a je z ní nadšená, tak jsme tam pečený vařený. Ale tím líp, páč já tam mám za prvý čtyřnohýho kámoše a za druhý malýho Honzíka. Je výhodný zdržovat se poblíž něj, protože on si se mnou hází míčkem a pak, když sedí v kočárku a dostane něco k jídlu, tak se se mnou většinou podělí, když se máma nekouká :-) Jednou byla moje trpělivost oceněna dokonce celým buřtem! No ale abych nebyl nevděčný - nejsem tam jen kvůli tomu kusu žvance. Chodím je doprovázet, když jedou s těma koňma do pryč, do lesů a tak. Musím okolo nich hodně běhat, abych vyplašil všechny srnky v okolí, nějak jsem pochopil, že nejsou oblíbené, že se jich koně lekají. Ale nevim teda, proč když plním úkol a běhám jako trouba od jedný srnky k druhý, proč na mě Malá tak nepříčetně řve, ať se koukám vrátit, ale šmahem. Že prý se budu divit, až mě myslivec střelí do zadku. Tak hlavně nevím, kdo je myslivec a proč by mi měl něco střílet do zadku, a taky teda nevím, co ta Malá vlastně chce. Někdy si myslím, že by si měla uvědomit, že už jsem taky dospělý a mám svou hlavu a svůj rozum. A nejsem hej nebo počkej!

Ale pojďmě dál. Další novinkou je, že kámoš Ir má nový bejvák. Představte si, on má teď u boudy i zahradu! Ale je to trouba, místo aby si jí užíval a byl na ní od rána do večera, tak je radši doma na koberci a ven jenom kouká. Prý mu to stačí. A když ho nedejbože ty necitové vyhodí ven, aby se vyčural, tak stojí před dveřma a trucuje. Je to fakt bambula.... Budu mu to muset asi vysvětlit.

No a pak jsem se taky dneska dozvěděl, že se mi narodili noví bratříčkové a ségry! No, to už jsme docela velká rodinka. Možná bych mohl uspořádat nějaké rodinné setkání, abychom si všichni mohli pořádně pokecat. To by bylo rooodeo! Zkusím to ještě dnes Malé navrhnout, ať s tim něco udělá...

Už jsem se chtěl loučit, ale ještě vlastně jedna novina: už zas přijel kámoš Háďa. Byl přes zimu pryč a teď na léto je zas tady. A už jsme se spolu koupali, kousali, oblízali, vyváleli v prachu, poprali o aportek.... zkrátka jako za starých časů :-) jako důkaz jsem přidal 3 foto. A všimněte si, že už jsem ho přerostl! Ještě loni jsem na něj skoro nedohlídnul a teď....  Pravda, do šířky mám co dohánět, ale vyšší už jsem!

 

Náhledy fotografií ze složky Po roce opět s Háďou

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

40 Ways to Drop Your Blood Pressure

(ACruddedginiub, 12. 10. 2018 21:29)

Torsion bras de quelqu'un est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-viagra-ou-cialis/

Consonant Ways to Downgrade Blood Pressure

(ACruddedginiub, 28. 9. 2018 12:24)

Torsion bras de quelqu'un est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-et-prix/

Blood insistence diagram

(Apreaguela, 8. 7. 2018 13:57)

Poids est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre determination bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-public-cialis/

Ire, Ire!

(FIDO, 26. 6. 2008 22:17)

Komu není rady...

dyž vono je moklo

(Ireček, 26. 6. 2008 12:23)

a já mám pak mokrý pacičky...