Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pani doktorka a pan výstavní

24. 1. 2008

Včera večer mě Malá zase odvezla k panu doktorovi. Moc jsem nepochopil proč, ale asi zase kvůli tomu píchnutí injekcí. Jenže tam byla tentokrát pani doktorka a ta mi ani nedala žádnou dobrůtku, jen řekla, že jsem velikánský. Hm, tak to nevim, jestli je to pochvala, či co, ale dobře si rozmyslim, jestli tam ještě někdy půjdu. Bez dobrůtek ani pes nehrabe!

Ale mám jednu hlavní novinku. Mluvil jsem nedavno s Irem o tom, že bychom se mohli jít představit na nějakou výstavu. Rozebrali jsme to ze všech stran a nakonec se dohodli, že to zkusíme. Na jaře se půjdem ukázat široké odborné veřejnosti! Doufám, že si Malá uvědomí, že se na to musí pořádně připravit, nerad bych, abychom působili jako amatéři. Budu to s ní muset probrat. A taky jí budu muset připomenout, aby nezapomněla poslat přihlášku, já jí znám - co jí neřeknu, to zapomene.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

čus brácho

(Iron Maiden, 30. 1. 2008 18:11)

Ahoj Fido! Jak se máš? Já dobře! Dnes jsem dostal celý balík uší, no ale hned ho zavřeli do skříňky. Prej proto, že jsem tuhle roztahal koš. Tak nevim, ale když mě je fakt líto těch plechovek. Taky ti to tak voní? Už se těším, až budu mít narozeniny, to mě snad přestanoz trápit hlady a věnujou mi nějakou pěknou odpadkovou igelitku!

:-)

(anonym, 28. 1. 2008 14:29)

:-)Však taky ukazovat máte co!