Jdi na obsah Jdi na menu
 


U pana doktora

2. 1. 2008

Před chvílí jsme se vrátili od pana doktora. Nevím, proč se tam ostatní návštěvníci vždycky tváří tak nešťastně a nechtějí si hrát, já se tam náhodou vždycky těšim. Pan doktor mi totiž před odchodem dá vždycky nějakou dobrotu, takže ty zbytečné záležitosti s teploměrem a štelováním na váze a podobně stačí pouze trpělivě přečkat a odměna je jistá :-) Dneska byly ty obštrukce ale delší - musel jsem si nechat píchnout injekci proti tetanu (šmarjá, ani nevím, co to je!) a pak do mě ještě píchli ještě jednou. Dostal jsem čip. Prý je to něco jako občanka, tak doufám, že tam mám aspoň ucházející fotku. Pan doktor potom řekl, že jsem vážně ale klidný pes, né takový nervák jako ostatní, čímž si u mě šplhnul. Asi se vyzná. Měl bych ho tentokrát rád i bez té sušenky, ale když si nedal říct... Doufám, že tam zas brzy zajdem, třeba pro řidičák.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-)

(CHARLIE (+panička), 21. 1. 2008 17:55)

Ahoj, našli jsme vás tak nějak náhodou.:-) Už jsme něco zaslechli o táborech, budou asi dva turnusy první 20.7. - 26.7. a druhý 27.7. - 2.8. My pojedeme na ten druhý, měl by být ukončený OVVR, ale nevíme jestli je zvládneme, poslední dobou není moc čas trénovat. Tak zatím čekáme až budou propozice.......

CH+K

Ahoj Charlie!

(FIDO, 14. 1. 2008 21:09)

Teda, jak sis mě našel? Já na letní tábor snad pojedu, tak se tam třeba zase potkáme. Asi už Tě ani nepoznám :o)

Ahoj :-)

(CHARLIE (+panička), 14. 1. 2008 12:28)

Ahoj polobratříčku FIDO, máš moc krásné stránky, koukám, že taky rosteš jako z vody.;-) Doufám, že se brzy zase uvidíme na nějakém takovém flatím setkání jako bylo v září.:-)
Mějte se moc hezky,

CHARLIE