Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzhledem k tomu, že jsem si vlastní stránky založil se značným zpožděním, budete bohužel ochuzeni o mé nejranější zážitky. Kdybych sem měl zpětně dopisovat všechno, co mě až do dnešních dnů potkalo, strávil bych nad tím svá pubertální léta. Budete muset tedy oželet příhody typu "jak jsem poprvé uviděl svojí novou smečku", "moje první velká kost", "jak jsem dostal injekci" nebo "jak jsem začal čurat na třech".

Můžu Vám jen říct, že jsem s dosavadním průběhem věcí velice spokojen :-)

A nebojte, od teď už nepřijdete o nic.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro Arwen

(FIDO, 13. 1. 2009 21:29)

V Budějovicích mě posuzoval Jindřichovský. A na výstavu se chystáme asi na klubovku KCHLS, doufám, že to vyjde. Měj se krásně a třeba někdy ahoj!

Pro Fida

(Zubabudli a Arwen, 13. 1. 2009 20:50)

Ahoj Fido, zdraví ségra Pražanda! My bychom se s paničkou chtěly zeptat, jestli i nepamatuješ, kdo tě posuzoval v Budějkách. Jinak chystáš se se svojí paničkou na nějakou další výstavu? Budeme rády, když dáš vědět =) Pac a pusu od ségry Arwen!
(www.fcr-arwen.estranky.cz)

Pro Fida od ségry

(Adéla a Jackie, 13. 11. 2008 9:01)

Zdravim,tak jsem ráda že jsem objevila Vaše stránky.Já mam od Hanky taky flatíka ale z vrhu B.Tak jsem ráda že jsem našla příbuzenstvo.Chtěla jsem se zeptat jestli si z Vašich stránek můžu pujčit fotku a dát si Vás do odkazů?Jinak naše stránky jsou www.hobikovic-smecka.estranky.cz Tak za nás Fidouška pozdravujte pac a pusu Jackie a Adéla